ولایتمداری و داشتن بصیرت لازمه پیروزی در تحریم اقتصادی است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت:چنانچه در خط ولایت حرکت کنیم و همت را بالا ببریم پیروزی, در تهدید و تحریم, اقتصادی, فعلی نیز به دست خواهد آمد و این هم لازمه, اش این است که با بصیرت, باشیم و تحت تاثیر عملیات روانی دشمن قرار نگیریم.

به گزارش امیر دریادار <<حبیب الله سیاری>> معاون هماهنگ کننده ارتش در آیین اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خواهران و خانواده های کارکنان آجا که صبح امروز در دانشگاه علوم پزشکی ارتش برگزار شد، با تبریک سالروز ورود آزادگان به کشور، گفت: همان گونه که در پایان جنگ تحمیلی پیروز شدیم، آزادگان عزیز نیز در جبهه آزادگی، پیروز شدند، چرا که دشمن بعثی نتوانست بر تفکر اسرا غلبه کند.

وی افزود: انقلاب اسلامی که به پیروزی, رسید، دشمنی دشمنان با ما نیز آغاز شد؛ چرا که آن ها نمی خواستند کشورمان امن باشد و برای به دست آوردن منافع از دست رفته شان نا امنی ها را به وجود آوردند.

امیر سیاری ادامه داد: در همین راستا منافقین 17 هزار نفر از مردم را ترور کردند اما نتیجه ای برایشان به همراه نداشت. همچنین دشمنان برای تسلط بر این کشور جنگ تحمیلی به راه انداختند.

وی با اشاره به اینکه پیروزی, در دفاع مقدس نشان داد که می توان در برابر شرق و غرب ایستاد و به پیروزی, هم رسید، تصریح کرد: تهدیدات امروز با شدت بیشتری دنبال می شود، چون نمی توانند تحمل کنند که ایران تحت کنترل و سلطه شان نباشد؛ به همین جهت سه نوع تهدید نظامی، فرهنگی و اقتصادی, را در دستور کار قرار داده اند.

معاون هماهنگ کننده ارتش عنوان کرد: انواع تهدیدها از دیرباز علیه جمهوری اسلامی ایران وجود داشته و دارد، لکن حفظ آمادگی های روحی و رزمی و تقویت امر بازدارندگی موجب خواهد شد هیچ دشمنی اجازه تعدی نظامی به کشورمان را به خود ندهد.

وی تصریح کرد: تهدید دوم، جنگ نرم است که از دو دهه قبل آغاز شده و تاکنون ادامه دارد. دشمن در جنگ نرم با ما همچنان درگیر است اما برای مقابله با این تهدید دشمن تنها نسخه ای که می توان به آن اشاره کرد، استفاده از مفاهیم قرآنی و حرکت در خط ولایت است.

امیر سیاری ادامه داد: تهدید بعدی تهدید روز یعنی تحریم, اقتصادی, است؛ برای اثرگذاری بر جامعه ما تحریم, ها را آغاز کردند که اگر اثر بگذارد، آسیب پذیری مان در برابر دشمن افزایش می یابد ولی چنانچه در خط ولایت حرکت کنیم و همت را بالا ببریم پیروزی, در تهدید و تحریم, فعلی نیز به دست می آید و این هم لازمه, اش این است که با بصیرت, باشیم و تحت تاثیر عملیات روانی دشمن قرار نگیریم.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت: 20:19

close
تبلیغات در اینترنت