وحدت و دوستی کارکنان نیروی هوایی بسیاری از کمبودها را جبران می کند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

فرمانده سابق نیروی, هوایی, ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: همه آن چه که ما انجام نداده ایم و همه آن چه که باید انجام شود، در حکم انتصاب فرمانده جدید نیروی, هوایی, از سوی فرمانده معظم کل قوا تبیین و تشریح شده است.

به گزارش روابط عمومی ارتش؛ امیر سرتیپ حسن شاه صفی، در مراسم معارفه فرمانده نیروی, هوایی, ارتش جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی گفت: از روزی که قطار انقلاب اسلامی در سال 1342 با هدایت امام خمینی(ره) آغاز به حرکت کرد تا امروز 55 سال می گذرد. این قطار ابتدا قطار کوچکی بود، اما به مرور واگن هایش و سرنشینانش بیشتر و بیشتر شدند.

وی با اشاره به این که در طول این مسیر برخی از قطار انقلاب پیاده شدند و برخی تلاش کردند آن را از خط منحرف کنند، افزود: هدایت این قطار بعد از رحلت امام خمینی(ره) به رهبری فرزانه رسید و ما برای این که از این قطار پیاده نشویم باید خط ولایت را دنبال کنیم.

امیر سرتیپ شاه صفی اذعان کرد: چنانچه بخواهیم خودمان درباره عملکردمان بگوییم، همه اش اغراق است. اگر بخواهیم ببینیم چه کرده ایم، باید عملکرد خود را با معیارهای مورد نظر حضرت آقا مقایسه کنیم و با این مقایسه خواهیم دید که کاری نکرده ایم و انتظارات ایشان در این 10 سال برآورده نشده است.

وی با اشاره به این که هر وقت کسی به جای کس دیگر به سمتی منصوب می شود، همیشه کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، اضافه کرد: همه آن چه که ما انجام نداده ایم و همه آن چه که باید انجام شود، از حکم انتصاب فرمانده جدید نیروی, هوایی, از سوی فرمانده معظم کل قوا تبیین و تشریح شده است.

فرمانده سابق نیروی, هوایی, یادآور شد: در قطار انقلاب اسلامی بسیاری, همراه نبودند و از قطار پیاده شدند. این باید برای من و امثال من درس عبرتی شود که همیشه مراقبت کنیم مسیرمان با مسیر قطار یکی باشد. اگر ما به همان ترتیب اصول نظامی که همیشه سمت چپ و چند قدم عقب تر از ارشدتر حرکت می کنیم، مواظبت کنیم که پشت سر ولی امرمان حرکت کنیم و از ولایت جلو نزنیم و خیلی عقب نمانیم، در این مسیر خواهیم ماند.

وی با تقدیر از فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، حضور امیر سرلشکر موسوی را موهبتی برای ارتش خواند که باعث می شود نیروها بتوانند کارهای بزرگی انجام دهند، تصریح کرد: وحدت, و دوستی, که در نیروی, هوایی, وجود دارد می تواند بسیاری, از کمبودها, را جبران, کند، این وحدت, کلمه، حداقل بالای 20 درصد افزایش ارتقای توان را به ارمغان می آورد.

امیر سرتیپ شاه صفی در پایان با اشاره به این که نیروی هوایی همچنان و همواره به بیعت 19 بهمن 57 خود با امام و انقلاب اسلامی پایبند است، برای فرمانده جدید نیروی هوایی آرزوی موفقیت کرد.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت: 20:19

close
تبلیغات در اینترنت