تغییر زبان گوگل

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 تغییر,  زبان,  گوگل, به انگلیسی,  تغییر,  زبان,  گوگل, در فایر فاکس

تغییر, زبان, موتور جستوگر گوگل,

برای افرادی که با اینترنت و وبگردی در سایت های مختلف سر و کار دارند، جست وجو در گوگل و یافتن نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن یکی از لذتبخش ترین کارها به شمارمی رود.همان طور که می دانید گوگل روی دستگاه های مختلف با توجه به تنظیمات دستگاه یا موقعیت جغرافیایی شما، زبان, رابط کاربری را به طور خودکار به منطقه جغرافیایی شما تغییر, می دهد.به عنوان مثال ممکن است شما را در ایران تشخیص دهد و محیط کاربری و نتایج را به زبان فارسی نمایش دهد و ممکن است شما به دلیل موارد امنیتی دسترسی به اطلاعات دستگاه را مسدود کرده یا منطقه زمانی دستگاه خود را روی کشوری بجز ایران ثبت کرده باشید و گوگل نیز در زبانی بجز زبان فارسی، رابط کاربری سایت را به شما نشان دهد.آیا می دانید در هر شرایطی می توانید رابط کاربری جست وجوگر گوگل را به زبان دلخواه خود تغییر دهید؟ به عنوان مثال می توانید آن را فارسی کرده یا از فارسی به انگلیسی یا هر زبان دیگری تغییرات را اعمال کنید.

برای انجام این کار کافی است از این ترفند ساده کمک بگیرید:

ابتدا به سایت گوگل مراجعه و عبارت موردنظر خود را جست وجو کنید.

پس از به نمایش درآمدن فهرست نتایج روی گزینه Settings در زیر نوار جست وجو کلیک و از منوی به نمایش درآمده Languages را انتخاب کنید.

تغییر زبان گوگل به انگلیسی, تغییر زبان گوگل در فایر فاکس

در هر شرایطی می توانید رابط کاربری جست وجوگر گوگل را به زبان دلخواه خود تغییر دهید

از فهرست زبان های موجود، زبان دلخواه خود را انتخاب کنید. (در صورتی که زبان موردنظر را مشاهده نمی کنید روی گزینه Show more کلیک کنید)

تغییر زبان گوگل به انگلیسی, تغییر زبان گوگل در فایر فاکس

تنظیمات گوگل

با کلیک روی گزینه Save تغییرات را ذخیره کرده و نتیجه را مشاهده کنید.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت: 20:19

close
تبلیغات در اینترنت