پیام تبریک سرلشکر باقری به فرمانده جدید نیروی هوایی ارتش

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 پیام,  تبریک,  سرلشکر,  باقری, به  فرمانده,  جدید,  نیروی,  هوایی,  ارتش,

در پی انتصاب امیرخلبان <<عزیز نصیرزاده>> به سمت فرمانده,ی نیروی, هوایی, ارتش, جمهوری اسلامی ایران که با حکم فرمانده,ی معظم کل قوا صورت گرفت، سردار سرلشکر, محمد باقری, رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام,ی این انتصابرا به وی تبریک, گفت.

متن پیام, سرلشکر, باقری, به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

با سلام و تحیات

حُسن اعتماد فرمانده, معظم کل قوا(مدظله العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت فرمانده, نیروی, هوایی, ارتش, جمهوری اسلامی ایران که نشانگر تعهد، شایستگی و قابلیت های آن برادر عزیز است را تبریک, عرض می نمایم.

رجاء واثق دارم، تجارب ارزنده و توانمندی های مدیریتی و تخصصی شما طی سالیان خدمت و نقش آفرینی در نیروی, هوایی, آجا پشتوانه ارزشمند و مطمئنی در پیگیری و تحقق منویات و انتظارات معظم له در عرصه های مختلف مأموریتی با چابک سازی نیروی, انسانی و تجهیزات، اهتمام به نهضت قطعه سازی، روزآمد نگه داشتن آموزش، ارتقای توان و آمادگی رزم، تعالی معنوی و بصیرتی و توجه به نیازهای معیشتی کارکنان و ... ساخت نیروی, هوایی, تراز نظام و انقلاب اسلامی در تعامل اثربخش و هم افزا با سایر اجزای آجا و نیروهای مسلح، محسوب می شود که به فضل الهی با هوشمندی و همت جهادی و انقلابی تبلور خواهد یافت.

موفقیت و سربلندی آن فرمانده, خردمند و ولایی در این مسیر خطیر، تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) و تبعیت از نایب بر حقش مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) را از ذات اقدس احدیت مسئلت دارم.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت: 20:19

close
تبلیغات در اینترنت