دشمنان بدانند اگر فشنگ بزنند موشک خواهند خورد/ قدرت موشکی ایران قابل مذاکره نیست

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

ئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه قدرت, موشک,ی ایران, قابل, مذاکره, نیست,، گفت: دشمنان, بدانند, اگر فشنگ, بزنند, موشک, خواهند, خورد,.

به گزارش روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران, امروز (چهارشنبه) در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز، خطاب به تروریست ها و ایادی آنان گفت: دوران <<بزن و در رو>> به پایان رسیده است؛ دشمنان, بدانند, اگر فشنگ, بزنند, موشک, خواهند, خورد, و یکی بزنند, 10 تا می خورند.

وی افزود: اگر در سوریه و عراق نبودیم تروریست ها می توانستند حکومت شام را تشکیل دهند و آنگاه با نوامیس ما چه می کردند؟ اکنون که دستشان به جایی نمی رسد این ترقه بازی ها را راه می اندازند.

حجت الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه حادثه تروریستی اهواز نشان داد که حضور مستشاری ایران, در جبهه مقاومت ضرورت دارد، گفت: دشمنان, به دنبال نفوذ و کشاندن جنگ به درون ایران, بوده و هستند و سیاست نظام این است که خط آتش را از این ملت دور کند و کسانی که قدرت, تحلیل نداشتند، می گفتند که سوریه و عراق به ما چه؟

ئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تاکید کرد: باید به آقایانی که می گفتند سوریه و عراق به ما ربطی ندارد بگوییم که آیا اکنون متوجه شده اید که ما می بایست در جبهه مقاومت در خط مقدم باشیم تا حاشیه امنیت ملت ایران, اسلامی را به 100 درصد برسانیم.

نماینده ولی فقیه در ارتش در بخش دیگری از سخنان خود گفت: این حادثه در ظاهر برای ما فوق العاده تلخ بود چرا که تعدادی از عزیزانمان را از دست دادیم اما در باطن برکات فراوانی به دنبال داشت.

وی با اشاره به دو محور پیامدها و ره آوردهای حادثه تروریستی اهواز خاطرنشان کرد: پیامدهای این حادثه این بود که 25 خانواده داغدار شدند و از دست دادن کودک 4 ساله کار آسانی نیست, و قلب پدر و مادر را تحت فشار قرار می دهد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه به ره آوردهای این حادثه تروریستی پرداخت و گفت: تقویت و انسجام ملی در برابر فریب خورد,گان داخلی و دشمنان, خارجی این حادثه سبب شد، یکپارچگی ملت به حداکثر برسد و شعارها نیز همان شعارهای سال 57 بود.

وی با بیان اینکه همراهی و همدلی ملت ایران, برای ضد انقلاب و دشمنان, آزار دهنده است، گفت: روشن تر شدن میزان احترام مردم نسبت به انسان های فداکار از دیگر ره آوردهای حادثه تروریستی اهواز است.

حجت الاسلام محمدحسنی خاطرنشان کرد: در حادثه تروریستی اهواز کسی تماشاگری نکرد بلکه همه حاضر بودند از جانشان بگذرند اما ناموس و فرزندان بی دفاع مردم را نجات دهند و این نشان داد که مردم ما، در حادثه ها همواره کنار هم هستند و این برای دشمن بسیار ناامیدکننده و برای ما امیدساز است.

نماینده ولی فقیه در ارتش متجلی شدن میزان دلداگی ملت ما نبست به ارزش های انقلاب، عاشورا و ولایت را از دیگر نتایج مثبت حادثه تروریستی اهواز برشمرد و گفت: شما اگر پای صحبت خانواده شهدا و مجروحان این حادثه بنشینید، جز اعلام وفادارای به اسلام، امام(ره)، رهبری، ولایت و مردم حرف دیگری نخواهید شنید و این نشان دهنده عمق ایمان در جان انها است.

وی تاکید کرد: دشمنان, بدانند, اسلام، انقلاب و ارزش ها، خط قرمز ما است و ما برای ارزش ها از همه داشته های خود می گذریم و پای آن می ایستیم.

حجت الاسلام محمدحسنی به اعلام انزجار همه جریانات سیاسی در ایران در خصوص

حادثه تروریسی اهواز اشاره و تصریح کرد: جریانات سیاسی ایران هر میزان که با هم تفاوت سلیقه داشته باشند، اما در م قابل,ه با جریانات تروریستی، هم عقیده و هم باور هستند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه در حادثه 31 شهریور اهواز جایگاه منطقه ای و فرا منطقه ای جمهوری اسلامی ایران آشکار شد، خاطرنشان کرد: بیشتر کشورهای جهان، به جز دشمنان کینه توز، این اقدام تروریستی را محکوم و از آن اعلام انزجار کردند.

وی با تاکید بر اینکه آشکار شدن قدرت, و اقتدار منطقه ای ایران در پرتو سرعت عمل در پاسخ به اقدامات کور دشمنان است، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند تروریست ها با گوشمالی سخت ما مواجه خواهند, شد که نیروهای مسلح ما به سرعت این مهم را محقق کردند و این نشان از لایه های بسیار پر قدرت,، دفاعی جمهوری اسلامی ایران است. دشمن روی این ابتکار و سرعت عمل حساب باز می کند.

حجت الاسلام محمدحسنی ادامه داد: دشمنان ما می دانند که ایران تهدید توخالی نمی کند چون دستی پر برای انتقام گرفتن دارد. معادلات دشمن با این حادثه در بسیاری از حوزه ها به هم ریخته است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش بیان کرد: برخی از حامیانمنطقه ای تروریست ها ابتدا بسیار سرخوش و عجولانه از اقدام تروریستی در اهواز حمایت کردند اما بعد از اینکه تهدیدات جمهوری اسلامی ایران را دیدند خیلی از این ها اعلام برائت کردند و می گفتند ما با این گروهک ها ارتباطی نداشتیم چون می دانند انتقام جمهوری اسلامی بسیار پشیمان کننده است و این گام نخست گوشمالی برای دشمن بسیار هراس آور بود.

وی نمایش وحدت بین سپاه و ارتش را از دیگر ره آورد حادثه تروریستی اهواز دانست و به اطلاعیه ارتش اشاره و تصریح کرد: این نمایش وحدت برای ما شورآفرین و امیدآفرین و برای دشمنان این مرز و بوم بیم آفرین است.

حجت الاسلام محمدحسنی با تاکید بر اینکه اقدام موشک,ی سپاه پاسداران علیه تروریست ها نشان داد که قدرت, دفاعی جمهوری اسلامی ایران قابل, مذاکره, نیست,، گفت: برای همه شخصیت های سیاسی کشور مشخص شده است که دستاوردهای دفاعی قابل, مذاکره, نیست, و نباید قدرت, دفاعی را محور مذاکرات قرار دهیم.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت: 20:19

close
تبلیغات در اینترنت