هشدار ارتش به 2فروند ناو ائتلاف ، اقدامی شجاعانه و از روی اقتدار بود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  امير سرتیپ <<محمدحسن نامي>> گفت: در رزمايش محمد رسول الله (ص) ارتش جمهوري اسلامي ايران که طي 2 روز گذشته در تنگه هرمز، سواحل مکران، درياي عمان و شمال اقيانوس هند تا مدار 15 درجه برگزار شد همکاري و هماهنگي ميان نيرو هاي 4 گانه ارتش>>، <<ارتقاي روحيه سلحشوري رزمندگان>>، <<چابکي و تحرک يگان ها>> و همچنين <<آزمايش تسليحات جديد>> در قالب اهداف رزمایش به خوبی محقق شد .

  امیر نامي اظهار داشت: با توجه به اينکه نيرو هاي شرکت کننده در اين رزمايش، از يگان هاي زميني، هوايي، دريايي و پدافند هوايي ارتش بودند، هماهنگي آن ها و اجراي بدون نقص رزمايش، ماموريتي بسيار پيچيده بود که به فضل الهي فرماندهان ارتش به خوبي از پس از اين کار برآمدند.
  مشاور فرمانده کل ارتش ادامه داد: قبل از برگزاري رزمايش ها در چنين سطح و مقياسي، کشور هاي پيراموني و ناو هاي حاضر در محدوده رزمايش، در جريان قرار مي گيرند که در هنگام برگزاري رزمايش حق ندارند وارد محدوده تمريني شوند و از اين رو، هشدار ارتش جمهوري اسلامي به 2 فروند ناو ائتلاف در نخستين روز رزمايش، اقدامي شجاعانه و از روي اقتدار بود.
  امير نامي همچنين گفت: رزمايش بزرگ محمد رسول الله (ص) ارتش جمهوري اسلامي ايران، پيام <<صلح و دوستي>> براي کشور هاي منطقه را در پي داشت.
  وي در ادامه با بيان اينکه <<تجارب دفاع مقدس>> و <<تجارب حوزه مقاومت>> با رزمايش هايي که نيرو هاي مسلح جمهوري اسلامي ايران در سطح کلان انجام مي دهند، پيوستگي دارند، تصريح کرد: نيرو هاي مسلح جمهوري اسلامي ايران تجارب گرانبها و ارزشمندي را با خود به همراه دارند و در مواقع لازم به بهترين شکل از آن ها استفاده مي کنند.
  مشاور فرمانده کل ارتش همچنين در خصوص نقش نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران در تامين امنيت منطقه گفت: با توجه به اينکه <<مقابله با دزدان دريايي>> و <<تامين امنيت خطوط انتقال انرژي>> نياز لازم و ضروري کشور هاي حوزه خليج فارس و اقيانوس هند است، نيروي دريايي راهبردي ارتش جمهوري اسلامي تا کنون در اين دو مقوله بسيار پرقدرت ظاهر شده است.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت: 14:29
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها