امیر اسماعیلی: انقلاب اسلامی ایران تجلی محبت مردم به اسلام و امام خمینی(ره) بود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  امیر فرزاد اسماعیلی امروز در مراسم رونمایی از کتاب <<شهدای همایی>> در ایران ایر گفت: مردم در 22 بهمن 57 حماسه آفریدند، 12 بهمن ماه 57 امام به کشور آمدند و 19 بهمن ماه 57 سوگلی ارتش شاهنشاهی وقت (نیروی هوایی) با امام خمینی(ره) رسماً بیعت کردند و همافران، پدافندی ها و خلبانان سلحشور نیروی هوایی با امام راحل پیمان بستند.

  سرتیپاسماعیلی ادامه داد: از ذهن ما نخواهد رفت که 10 روز قبل ازانقلاب نه تنها فرودگاه ها بسته نشد، بلکه در رادار تبریز، ستوان جوانی هنگامی که هواپیمای حامل امام خمینی(ره) از فرانسه در حال ورود به کشور بود، به خلبان هواپیما گفت: <<عرض ادب پدافند هوایی و رادار تبریز را به امام خمینی(ره) ابلاغ کنید>> و خلبان آن پیام را به امام رساند.

  وی افزود: در روز 12 بهمن نه تنها مسیرهای هوایی بسته نشد، بلکه فرودگاه هم باز بود و مردم به استقبال آمدند و امام وارد کشور شد.

  فرمانده پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) به دلاوری ها در هشت سال دفاع مقدس و جنگ تحمیلی علیه ایران اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی' href="/last-search/?q=اسلامی">اسلامی ایران هیچ گاه بداخلاقی نکرده است، حتی انقلاب ما تجلی محبت مردم به اسلام و امام بود و انقلابی مسلحانه نبود.

  در این مراسم از کتاب های <<شهدای همایی>> با حضور مسئولان رونمایی شد.


  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت: 14:29
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها