بازدارندگی ها برابر دشمنان نشات گرفته از اعتقادات دینی است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت : ملت همیشه انقلابی جمهوری اسلامی ایران با اعتقادی راسخ پشتیبان ولایت بوده و شاهد آن هستیم که بازدارندگی و ایستادگی ما در مقابل دشمنان نشات گرفته از اعتقادات دینی و معنوی ما است.
  به گزارش روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام جلیلی صفت جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در همایش نشست تخصصی، هماهنگی و هم افزایی روسای بازرسی یگان های عمده نیروی زمینی ارتش گفت : در روزهای اول انقلاب ما شاهد اتحاد و همدلی ملتی بودیم که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به ذلت کشاند .

  جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس ابر قدرت های شرق و غرب با سلاح های پیشرفته پای کارآمدند تا کشور را به ورطه نابودی بکشانند اما اعتقادات، ولایت مداری، بصیرت مردم و رهبری دوراندیش و هوشیار انقلاب اسلامی موجب شد دشمن به توطئه های شوم خود دست پیدا نکند .
  حجت الاسلام جلیلی صفت اظهار داشت :امروز به برکت هدایت داهیانه فرماندهی معظم کل قوا(حفظه اله تعالی) نیروهای مسلح ما در اوج آمادگی رزمی و دفاعی قرار دارند و از طرف دیگر ملت همیشه انقلابی جمهوری اسلامی ایرانبا اعتقادی راسخ پشتیبان ولایت بوده و شاهد آن هستیم که بازدارندگی و ایستادگی ما در مقابل دشمنان نشات گرفته از اعتقادات دینی و معنوی ما است.
  وی در ادامه افزود : جنگ نرم یکی از مولفه های مهم دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران است که در چند سال اخیر دشمن در این حوزه هزینه های زیادی را کرده و به این نتیجه رسیده است که قدرت تفکر جوانان ایران را در دست بگیرد تا بتواند به راحتی برنامه های خود را پیاده سازد، ما در نیروهای مسلح علاوه بر تقویت آمادگی رزمی و دفاعی باید مباحث دینی و معنوی را در کانون خانواده های مان تقویت کنیم تا آسیبی به فرزندان و جوانان ما نرسد .

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت: 14:29
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها