رهبر انقلاب :۲۲ بهمن امسال از آن ۲۲ بهمن‌های تماشایی خواهد بود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها


  انقلاب" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/96/11/9611-48t2378.jpg" alt=" اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,رهبر انقلاب" style="border: 1px solid rgb(229, 229, 229); border-radius: 3px; display: block; margin: 15px auto; padding: 5px; max-width: 380px;" />
  فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

  به گزارش ایسنا، به مناسبت نوزدهم بهمن ماه سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی ارتش با حضرت امام خمینی (رحمه الله) و روز نیروی هوایی، جمعی از فرماندهان، افسران، خلبانان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) صبح امروز (پنجشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا دیدار کردند.

  گزیده ای از بیانات رهبر انقلاب در این دیدار به شرح زیر است:

  هدف دشمن این است که از استمرار و استقامت انقلاب جلوگیری کند. از هر وسیله ای هم که بتواند استفاده می کند؛ از متفکرنماها -که پول می دهند برای اینکه علیه پایه های انقلاب فکر تولید کنند- تا نظریه پردازهای قلابی و قلم به مزدها و امکانات فضای مجازی و دلقک؛ از هرچه بتوانند استفاده می کنند تا گستره ی مخاطبان خود را زیاد کنند.

  همه ی این کارها از اول انقلاب انجام می شد، از همه ی اینها استفاده می کنند، ناگهان یک ۲۲ بهمن پیش می آید، می بینید در همه ی مناطق کشور، سیل جمعیت راه می افتد و شعار واحدی می دهند؛ در زمستان سرد روی یخ، زیر بارش برف و باران. یا فرض کنید ۹ دی پیش می آید آن جور. ۹ دی سال ۸۸ یا ۹ دی امسال شما دیدید مردم با چه شور و هیجانی آمدند، چون احساس حضور دشمن را کرده بودند.

  موجود زنده و روبه رشد یعنی این؛ آن همه تلاش و فعالیت می کنند - فقط هم تلاش در فضای مجازی نیست، مثلاً تحریم می کنند که روی زندگی مردم اثر می گذارد- اما عشق به انقلاب اسلامی این جور عکس العملی در مردم به وجود می آورد.

  من به شما عرض بکنم، به حول و قوه ی الهی ۲۲ بهمن امسال از آن ۲۲ بهمن های تماشایی خواهد بود؛ چون مردم با این یاوه گویی هایی که بعضی دولتمردان آمریکایی کردند، احساس می کنند که دشمن در حال کمین گرفتن برای تهاجم و دشمنی است. امسال حضور مردم از همیشه گرم تر خواهد بود و همه به توفیق الهی می آیند.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت: 14:29
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها