خودروی تسلا در آسمان رصد شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  خودروی تسلا در آسمان" src="http://www.beytoote.com/images/stories/news/96/11/96-11-03ba3219.jpg" alt="اخبار,اخبار علمی,خودروی تسلا در آسمان" style="border: 1px solid rgb(229, 229, 229); border-radius: 3px; display: block; margin: 15px auto; padding: 5px; max-width: 450px;" />

  تصویری که می بینید، ربطی به جلوه های ویژه هالیوود ندارد. این خودنگاره را دوربین نصب شده در خودروی <<تسلا رودستر>> که بامداد ۱۸ بهمن سوار بر موشک <<فالکن هوی>> به فضا پرتاب شد، در برابر زمین ثبت کرده است.

  به گزارش خبرآنلاین، مهندسان اسپیس ایکس لباس فضایی جدید خود را بر تن مانکنی پوشانده اند و آن را روی صندلی راننده محکم بسته اند تا رؤیای فضایی <<ایلان ماسک>>، مدیر اجرایی اسپیس ایکس با شکوه هرچه تمام تر به واقعیت بپیوندد. این راننده <> نام دارد و نمایی که می بینید، آخرین تصویری است که از این فضاپیمای عجیب وغریب تبلیغاتی به زمین مخابره شده و خودرو و راننده اش را در برابر هلال زیبایی از زمین نمایش می دهد.

  خودروی <<تسلا رودستر>> رهسپار کمربند سیارک ها (اجتماع سیارک ها بین مدار مریخ و مشتری) است. موفقیت موشک <<فالکن هوی>> در ارسال موفق محموله اش به فضا، آن را به قدرتمندترین موشک ماهواره بر جهان تبدیل کرده است و به رغم این موفقیت، <<ایلان ماسک>> اعلام کرده است که از <<فالکن هوی>> برای اعزام فضانوردان به مریخ استفاده نخواهد کرد و موشک جدیدی را خواهد ساخت.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت: 14:29
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها