اهواز کربلای ایران است

ساخت وبلاگ
چکیده : رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اهواز را کربلای ایران خواند و گفت:در دوران دفاع مقدسبرای آزادی این اس... با عنوان : اهواز کربلای ایران است بخوانید :
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اهواز را خواند و گفت:در دوران دفاع مقدسبرای آزادی این استان و شهرهای اطراف آن خون شهدای بسیاری تقدیم انقلاب اسلامی شد.
حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی که به منظور بازدید و سرکشی از یگان های ارتش مستقر در جنوب کشور به استان خوزستان سفر کرده، صبح امروز شنبه در جمع فرماندهان و مسئولان ارتش در قرارگاه جنوب غرب گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در سخنان اخیر خود عنوان کرده اند که امروز تاریخ جهان و تاریخ بشریت در پیچ بزرگ تاریخی است.

وی افزود: در صورتی که بخواهیم از این پیج تاریخی به سلامت عبور کنیم و منافع امت اسلامی را به نقطه ای که حقش است، برسانیم؛ باید هوشیار باشیم و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در خصوص استقامت در هدف و ایمان را سر لوحه کار خود قرار دهیم.
نماینده ولی فقیه در ارتش در ادامه به قدرت نمایی توان رزمی نیروهای مسلح اشاره کرد و افزود: در این زمان باید توان رزمی و اقتدار خود را به رخ دشمنان بکشیم و با تبلیغ اقتدار نیروهای مسلح نشان دهیم که همیشه در صحنه هستیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اهواز را کربلای ایران خواند و گفت: برای آزادی این استان و شهرهای اطراف خون شهدای بسیاری تقدیم شد.
وی، استان خوزستان را خطه ای سلطه ناپذیر دانست و تاکید کرد: خوزستان و مردم مجاهدش، سلطه ناپذیر هستند، این استان، مجاهد پرور و جان نثار اسلام و قرآن است و جلوه های ایثارگری مردم غیور این خطه هرگز فراموش نمی شود. ایران اسلامی کانون اسلام در جهان است چرا که کشور مرکز انتشار ارزش های اسلامی به دنیا است و ما باید قدر دان آن باشیم که در این منطقه خدمت گزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش همدلی و یک دلی را رمز موفقیت در تمامی عرصه ها خواند و گفت: در این زمان بیش از هر زمان دیگری نیازمند همدلی و وحدت ملی هستیم وقتی دشمنان قسم خورده ما در کنار هم قرار گرفته اند ما نیز باید نسبت به تحکیم وحدت اهتمام ویژه ای داشته باشیم و صف به صف در کنار هم و علیه دشمن بیاستیم و اجازه هیچ گونه تعرضی را به دشمن ندهیم.
وی همچنین به نقش یگان های ارتش در پیروزی های ارزنده در عملیات های دفاع مقدس پرداخت و افزود: یگان های زرهی، پیاده ، تکاوران دریایی و گروه۴۲۲پل شناور خوزستان نقش بسیار مهمی را در پیروزی عملیات های دوران دفاع مقدس داشته اند. و در این راه شهدای گرانقدری را تقدیم کردند.
وی تاکید کرد: نسل قبل از ما به رسالت خود به درستی عمل کرد، امروز ما کسانی هستیم که باید با تمام قوا در صحنه باشیم و امانت شهدا را حفظ کنیم و به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانیم.
حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی در بازدید از یگان های ارتش با حضور در منزل جانباز۷۰درصد رحیم باوی از وی دیدار و دلجویی کرد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در این دیدار جانبازان را اسوه صبر و ایثار خواند و گفت: امنیتی و آرامشی که امروز در ایران اسلامی برقرار است مدیون فداکاری و جانبازی سرافرازان دوران دفاع مقدس به ویژه جانباز رحیم باوی و همسنگران شهید ان است.
جانباز باوی از رزمندگان لشکر۶۴ارومیه که در سال۶۲بر اثر انفجار مین در مهاباد به درجه جانبازی نائل شد.

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت: 17:53