نیروهای مسلح ، خلق حماسه های ماندگار را مرهون همدلی خانواده ها هستند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی در جمع کارکنان ، بازنشستگان و خانواده های عقیدتی سیاسی های یگان های ارتش در دزفول و پایگاه وحدتی گفت:هرگز نقش تاثیرگذار خانواده ها در انجام کارهای بزرگ و خلق حماسه های ماندگار در ارتش جمهوری اسلامی ایران فراموش نمی شود.
  حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی در ادامه افزود: در دوران دفاع مقدس، خانواده ها با روحیه بخشیدن به همسرانشان این پایگاه را حفظ کردند. همسرانشان نیز در نهایت شجاعت بر قلب و سینه دشمن زدند و دشمن زبون را از کشور بیرون راندند.

  ماینده ولی فقیه در ارتش با اشاره به رعایت اخلاق، ایمان و حجاب در بین کارکنان ، افزود: شما پرچم دار رعایت اخلاق، ایمان ، ادب ، روحیه انقلابی و هوشیاری هستید.ماموریت شما آن است علاوه بر اینکه خودتان رعایت می کنید باید به صورت بسیار ظریف رسالت عقیدتی سیاسی را در بین کارکنان و خانواده ها تعمیق ببخشید.
  امیر سرتیپ دوم خلبان سید حمید رضا آشنا فرمانده پایگاه چهارم شکاری شهید وحدتی دزفول نیز در این مراسم گفت:پایگاه چهارم شکاری دزفول در دوران دفاع مقدس چندین بار مورد هجوم وحشیانه جنگنده های رژیم بعثی عراق قرار گرفت اما با صبوری خانواده ها رزمندگان ما به دفاع از کشور پرداختند و اجازه ندادند که وجبی از این خاک مقدس به دست دشمن بیافتد.
  فرمانده پایگاه چهارم شکاری شهید وحدتی دزفول با اشاره به نقش شهدا در حفظ اقتدار و تامین امنیت تصریح کرد:شهدای ایران اسلامی با اهدای خون ارزشمندشان تامین امنیت و آرامش ، اقتدار نیروهای مسلح و کشور را رقم زدند.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت: 17:53
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها