به روز ماندن نیروهای مسلح با برگزاری رزمایش های سخت ممکن می شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان گفت: لازمه آمادگی نیرو های مسلح، به روز نگه داشتن علم و توان جسمی و عملیاتی آنهاست که این به روز ماندن، با تمرین و ممارست و برگزاری رزمایش های سخت ممکن می شود.

  امیر سرتیپ دوم <<مهدی معمارباشی>> در جمع فرماندهان این قرارگاه با بیان اینکه نیرو های مسلح اعم از ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی، یگان هایی آماده به کار ستاد های بحران در سراسر کشور هستند، اظهار کرد: قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان به دلایل شرایط جوی و محیطی استان گلستان، هر ساله با چندین نوع حادثه اعم از

  <<آتش سوزی جنگل ها و مراتع به دلیل خشکسالی>> و همچنین <<وقوع سیلاب در نواحی شهری و روستایی بر اثر شدت بارش باران>> مواجه است.

  وی با بیان اینکه<<سیل زرین گل منطقه علی آباد کتول>>، <<آتش سوزی جنگل های گالیکش>> و <<حادثه معدن زمستان یورت>>، از جمله حوادث امسال استان گلستان بودند که لشکر ۳۰ گرگان در مدیریت آن بحران ها بسیار موفق عمل کرد، گفت: در جریان حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر، تا خروج آخرین پیکر از جانباختگان، یعنی قریب به ۲۰ روز در منطقه حضور داشتیم و مشارکت فعالانه ای را انجام می دادیم.همچنین در جریان آتش سوزی جنگ های گالیکش و سیل زرین گل، لشکر عملیاتی ۳۰ گرگان جزو اولین یگان هایی بود که با تجهیزات ماشینی و استعداد انسانی خود به منطقه فراخوانده شد و امدادرسانی های قابل توجهی را ارائه داد.
  امیر معمارباشی افزود: لازمه آمادگی نیرو های مسلح، به روز نگه داشتن علم و توان جسمی و عملیاتی آنهاست که این به روز ماندن، با تمرین و ممارست و برگزاری رزمایش های سخت ممکن می شود.
  وی در پایان خاطرنشان کرد: ما طالب جنگ با هیچ کشوری نیستیم، ولی برای آنکه بتوانیم در برابر دشمنان از بازدارندگی مناسبی برخوردار باشیم نیازمندیم که همواره آماده باشیم.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت: 17:53
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها