نیروی هوایی ارتش همواره پیشتاز دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی هست

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  دکتر اسماعیل قادری فر گفت: نیروهای مسلح و صنعت دفاع کشور پیشتاز و موتور متحرک علم و فن آوری هستند.

  به گزارش روابط عمومی ارتش، دکتر اسماعیل قادری فر رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه شهید ستاری گفت: نیروی هوایی ارتش موجب امنیت مرزهای هوایی کشور است و همواره پیشتاز دفاع از تمامیت ارضی ایران اسلامی هست.

  وی در ادامه افزود: نیروی هوایی ارتش به دلیل تجهیزات محور بودن خود و شرایط تحریمی این نیرو پس از انقلاب اسلامی، همواره در تولید علم و فن آوری های مورد نیاز خود نیز پیشگام بوده است.

  رئیس فناوری های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی، نیروی های مسلح کشور رویکرد خوداتکایی و خودکفایی کسب کرده اند و صنعت دفاعی در حوزه علم و فن آوری همواره پیشتاز بوده و موتور محرک آن محسوب می شوند.

  قادری فر تصریح کرد: دانشگاه هوایی شهید ستاری در عرصه های تحصیلات تکمیلی پیشتاز و مورد حمایت مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

  قادری فر در پایان اظهار امیدواری کرد و بیان داشت: امیدواریم شاهد شکوفایی و اقتدار روز افزون نیروی هوایی ارتش و دانشگاه شهید ستاری در عرصه های مختلف باشیم.

  در پایان از پژوهشگران برتر دانشگاه هوایی شهید ستاری با اهداء هدایایی تجلیل به عمل آمد.

  نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1396 ساعت: 3:47
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123