افتتاح باند پرواز پادگان قیام

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  با حضور جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش، کاروان(برج مراقبت) و باند پروازی در پادگان قیام نیروی هوایی ارتش افتتاح شد.
  به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در آیین افتتاح این باند پروازی با اشاره به خودکفایی نیروی هوایی ارتش گفت: این نیروی الهی با توکل بر خداوند متعال و به برکت انقلاب اسلامی، مدارج ترقی و پیشرفت خود را در زمینه های علمی و آموزشی تا حد اعلا طی کرده و با ایجاد تحول و پویایی در تمامی عرصه ها به نیرویی روزآمد و مدرن تبدیل شده است.

  وی افزود: نیروی هوایی ارتش در سایه دستاوردهای نیروی عظیم جوان، متخصص و فداکار خود و تکیه بر دانش و تجربه پیشکسوتان در همه عرصه ها پیشتاز بوده و قادر است ماموریت های محوله را به نحو احسن و در بالاترین سطح انجام دهد.
  بنا بر این گزارش امیر نصیرزاده همچنین از بخش های مختلف پایگاه قیام بازدید کرد.
  گفتنی است این باند پروازی و تاکسی وی های آن که با هزینه ای حدود شصت میلیارد ریال و در مدت یک سال توسط اداره مهندسی نیروی هوایی ارتش بازسازی و آماده بهره برداری شده است، قابلیت پرواز انواع هواپیماهای شکاری، باری و آموزشی را دارد.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1396 ساعت: 3:47
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها