حماسه نهم دی تجلی میثاق مردم با ولایت است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  فرمانده پایگاه شکاری شهید یاسینی گفت: حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی نهم دی ماه سال 88، تجلی میثاق امت اسلامی با ولایت فقیه است.
  به گزارش روابط عمومی ارتش ، امیر سرتیپ دوم خلبان اسماعیل لشکری فرمانده پایگاه شکاری شهید یاسینی در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی که در پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر برگزار شد،حماسه نهم دی را حاصل بیداری اسلامی و غیرت ایرانی ملت برشمرد و گفت : حضور حماسی مردم در نهم دی ماه سال 88، مشتی محکم بر دهان استکبار و طوفانی مهیب بر رویا های پوشالی مخالفان نظام و خود فروختگان غربی بود.

  میر سرتیپ دوم خلبان اسماعیل لشکری در ادامه افزود: غیرت مداری دینی مردم ایران در دفاع از ارزش های اسلامی، باور های دینی و تبعیت از رهبری و مدیریت بصیرانه فرماندهی معظم کل قوا، اساس حفظ نظام و انقلاب اسلامی است.
  وی در ادامه گفت: مردم با حضور خود در آفرینش این حماسه ی بزرگ به جهانیان ثابت کردند که بیدار، هوشیار و آماده حضور در تمامی جبهه ها و گوش به فرمان رهبری هستند.

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1396 ساعت: 3:47
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها