تقدیر فرمانده کل ارتش از مردم، نیروی انتظامی و بسیج در خاموش کردن فتنه اخیر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  Image result for ‫امیر موسوی‬lrm;

  امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی از هوشیاری و حضور مردم عزیز، نیروی انتظامی مقتدر و صبور و بسیجیان بی ادعا در خاموش کردن فتنه اخیر قدردانی کرد. متن کامل این پیام بدین شرح است:
  بسم الله الرحمن الرحیم
  برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری
  فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
  سلام ٌعلیکم، خدا قوت

  اگرچه این فتنه کور آن قدر حقیر بود که صرفاً با بخشی از توان نیروی انتظامی در نطفه خفه شد اما همان طور که بارها اعلام آمادگی کردیم، مطمئن باشید اگر لازم می شد همرزمان شما در ارتش جمهوری اسلامی ایران بازو در بازوی دلاوران آن نیروی سربلند رودرروی فریب خوردگان شیطان بزرگ می ایستادند تا آتش زنندگان بی هویت پرچم مقدس ایران سربلند اسلامی، خبر ضربت سیلی محکم انقلاب اسلامی را به گوش اربابان شکست خورده خود برسانند.

  شیطان بزرگ به دور از ابتدایی ترین ملاحظات دیپلماتیک معمول، ذوق زده و عریان به حمایت از آشوبگران قاتل پرداخت تا دوباره چهره کریه دشمنی عمیق خود را به ملت بزرگ ایران نمایان سازد. باشد که این ملت بصیر دیگربار نفرت خود را از این جرثومه های بین المللی فساد و ترور نشان دهد تا بلکه این بار بفهمند ایران کنام شیران است.
  اینجانب بر خود لازم می دانم از طرف کارکنان و خانواده های ارتش ولایتمدار، بصیر و انقلابی جمهوری اسلامی ایران از همراهی اقشار مختلف مردم و آحاد همرزمان فداکارم در نیروی انتظامی قهرمان و برادران بی ادعای بسیجِ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکر و قدردانی نمایم و دیگربار بر آمادگی کامل ارتش جمهوری اسلامی ایران - دست در دست نیروهای مسلح - برای اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در هر مأموریت ابلاغی تأکید نمایم.
  برادر شما
  سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی
  فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1396 ساعت: 3:47
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها