تمام وجود شهید ستاری فکر و تلاش بود | بلاگ

تمام وجود شهید ستاری فکر و تلاش بود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

حجت الاسلام والمسلمین جلیلی صفت جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت بیست وسومین سالگرد بود.
وی با تسلیت و تبریک شهادت آن بزرگ مرد افزود:شهادت شهید ستاری از آن جهت که خسارت سنگینی برای ارتش بود تسلیت می گویم و به خاطر اینکه افتخاری برای کشور و ارتش بود و به درجه والای شهادت نایل آمد تبریک عرض می نمایم .
جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه گفت:بعضی ها هستند که جایگاه انسانی خود را پایین می آورند و چوب حراج به وجود خود می زنند و بعضی دیگر پر تلاش ، ارزشی با افق دید بلند سرمایه بزرگی برای خود جمع می کنند، نمونه این افراد شهیدان انقلاب و دفاع مقدس و کسانی مانند شهید ستاری هستند که با نگاه عمیق قله های رفیع را می دیدند و تمام تلاش را به کار می گرفتند تا خود را به هدف اصلی برسانند.

وی با اشاره به خاطراتی از شهید ستاری افزود: در عملیات والفجر 8 که موجب ساقط شدن بیش از هفتاد هواپیمای دشمن شد، شهید ستاری سه شبانه روز نخوابید. همچنین او بعد از اینکه دانشکده خلبانی را تاسیس کرد در جمع دانشجویان اولین دوره خلبانی گفت:من به مدرک کارشناسی برای خلبان قانع نیستم خلبان باید دکتری هوانوردی داشته باشد و به همه مسائل فنی هواپیما نیز تسلط داشته باشد.
جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پایان تاکید کرد :جوهره وجود انسان در شرایط سخت فتنه ها و دگرگونی ها بروز پیدا می کند و شما همکاران و همرزمان شهید بزرگوار منصور ستاری در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص)وظیفه سنگینی را بر دوش دارید و آن ادامه دادن راه آن شهید عزیز است.

...
نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1396 ساعت: 3:47