مسابقات سراسری قرآن ارتش

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  سی هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه و شانزدهیمن دوره مسابقات قرآن کریم دانشجویان دانشگاه های ارتش جمهوری اسلامی ایران طی چهار روز از یکشنبه مورخه 96/10/3چهارشنبه 96/10/6دی ماه با حضور378نفر از منتخبین مقاطع کارکنان پایور ، کارکنان وظیفه ، دانشجویان آجا در مرکز همایش های کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار می شود.
  به گزارش روابط عمومی ارتش ،سرهنگ میدانی مدیر قرآن عترت و نماز ارتش در گفتگو با پایگاه ااطلاع رسانی ارتش گفت : این مسابقات در مقطع کارکنان پایور و و وظیفه در 12 رشته (قرائت تحقیق ، قرائت تحقیق ، حفظ 3، 5، 10، 15، 20، 25، 30، جزءو تفسیر سطح 1و تفسیر سطح 2، اذان )برگزار می گردد.
  وی در ادامه بیان کرد :این مسابقات در مقطع دانشجویان دانشگاه های ارتش در 11 رشته (قرائت تحقیق ، قرائت ترتیل ، حفظ 3، 5، 10، 15، 20،25،30جزءو تفسیر ، اذان،اجرا می شود .
  سرهنگ مهدی میدانی افزود: در آئین پایانی این مسابقات در روز چهارشنبه 96/10/6در مجموع از 117نفر برتر (مقطع پایوران ، 36نفر), (مقطع کارکنان وظیفه 36 نفر)و در مقطع دانشجویان برادر و خواهر دانشگاه های ارتش 45نفر) با اهدای هدایایی تجلیل خواهد شد .
  گفتنی است این مسابقات از خرداد ماه سال جاری در مرحله یکانی آغاز و منتخبین پس از موفقیت در مراحل منطقه ای و سراسری نیروها به مرحله نهایی این مسابقات راه یافته اند. و همچنین منتخبین کارکنان پایور پس از شرکت در اردوی اموزشی و انتخابی به مسابقات سراسری نیروهای مسلح راه پیدا خواهند کرد.

  نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 4 دی 1396 ساعت: 14:16
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123