اردوی انتخابی تیم‌های قرآنی اعزامی آجا به مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح برگزار می‌شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  اردوی انتخابی تیم های قرآنی اعزامی آجا به مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح طی دو روز در تاریخ 25 و 27 اردیبهشت ماه به میزبانی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار می شود.
  به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، این اردو در مقاطع خواهران شاغل، همسران خانواده های کارکنان نیروهای مسلح و کارکنان پایور طی دو روز به میزبانی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و در مرکز همایش های کوثر این سازمان برگزار خواهد شد.
  شایان ذکر است اردوی انتخابی مقطع خواهران شاغل و همسران کارکنان در روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه،با حضور 122 نفر در 9 رشته حفظ 5، 10، 15، 20، 30 جزء، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، مفاهیم سطح 1 و مفاهیم سطح 2 برگزار خواهد شد.
  در همین راستا قرار است با معرفی سه نفر از برترین های هر رشته در مجموع 54 نفر بعنوان تیم منتخب قرآنی آجا به یازدهمین دوره مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح به میزبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعزام شوند.
  اردوی انتخابی مقطع کارکنان پایور نیز در روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه با حضور76نفر و در 10 رشته حفظ 5 ، 10 ، 15 ، 20 ، 30 جزء، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان، مفاهیم سطح 1 و مفاهیم سطح 2 برگزار خواهد شد و با معرفی سه نفر از برترین های هر رشته بعنوان تیم منتخب قرآنی آجا به سی ویکمین دوره مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح اعزام شوند.
  لازم به ذکر است نفرات دعوت شده به اردو نفرات برتر دو سال اخیر مسابقات ارتش در مقاطع مختلف بوده اند.

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 ساعت: 22:57
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123