حضور مردم در صحنه ها؛ نمایانگر اتحاد، همبستگی و انسجام ملی است

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  امیر سرتیپ دکتر محمد حسین دادرس در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی آجا گفت:حضور مردم در صحنه ها؛ نمایانگر اتحاد، همبستگی و انسجام ملی است.
  به گزارش روابط عمومی ارتش امیر سرتیپ دادرس در این مراسم که با حضور مسئولین و روسای اداره بهداشت و درمان نیروهای آجا، فرماندهان، مسئولین و کارکنان بهداشت و درمان ارتش در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی ارتش برگزار شد، طی سخنانی با تاکید بر داشتن قدرت و اهمیت بصیرت افزود: اگر قدرتمند باشیم صاحب استقلال خواهیم بود و در غیر این صورت تحت نفوذ و سلطه استکبار جهانی قرار خواهیم گرفت.
  وی در ادامه با بیان اینکه یکی از عوامل بسیار ارزشمند در ارزیابی قدرت ها؛ اتحاد، همبستگی، یکدلی و وفاق ملی می باشد که از همه عناصر مهمتر، با ارزش تر و دارای مرتبه بالاتری است و حضور مردم در صحنه ها و انتخابات این انسجام ملی را نشان داده و نمایانگر اتحاد، همبستگی و قدرت عظیم مردم است که همواره از توصیه های مقام معظم رهبری بوده و موجب ارتقاء قدرت ملی شده است.
  در این مراسم همچنین امیر سرتیپ دادرس با اشاره به زحمات بی دریغ و از جان گذشتگی های کادر بهداشت و درمان ارتش در هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی پزشکان و کادر درمانی، دوشادوش سایر نیروها در خط مقدم حضور داشته و به درمان رزمندگان اسلام می پرداختند و در این راه شهدای زیادی نیز تقدیم کردند و وظیفه ما ادامه دادن راه این شهدا و الگو گرفتن از آنان است.
  در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات امیر سرتیپ دوم پزشک محمد حسین لشگری، امیر دریادار دوم پزشک شاهرخ ایروانی بعنوان فرمانده بهداشت، امدادو درمان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی آجا و امیر سرتیپ دوم پزشک نظامی اصل بعنوان جانشین فرماندهی بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی منصوب شدند.
  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 ساعت: 22:57
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123