نهمین جشنواره جوان سرباز برگزار شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  نهمین جشنواره جوان سربازهمزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) با حضور فرماندهان ارشد نیروهای مسلح به میزبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد.
  در این مراسم کهبا حضورسردار سرتیپ حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ سید عبدالرحیم موسوی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سید مسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، سردار کمالی و سردار باران چشمه حضور داشتند، از سربازان نمونه یکان های نیروهای مسلح تجلیل شد.

  سردار سرتیپ حسین دهقان در این جشنواره بیان داشت: نظام باید به جوانان سرباز بعنوان یک سرمایه نگاه کند زیرا آنها کسانی هستند که تداوم حرکت عزتمند تاریخی ملت ما را در آینده تضمین می کنند لذا بایستی افتخار، غرور و امانت داری و صداقت و شجاعت در آنها به قدری جلوه گر باشد که وقتی از بیرون کشور به آنها نگاه می کنند موجی از غرور قابل مشاهده باشد.
  وی ادامه داد: جوانان، سرمایه های عظیمی هستند لذا وقتی جوانان و یا سربازان انگیزه، بصیرت، همت بلند و شجاعت و نیز اعتماد به نفس و اطمینان به نصرت الهی داشته باشند، سرمایه ای را شکل می دهد که می تواند نظام را از گردنه های سخت به سلامت عبور دهد.
  درپایان این مراسم ضمن تقدیر از سربازان نمونه نیروهای مسلح از چهار محصول جدید دفاعی که توسط متخصصان داخلی در وزارت دفاع ساخته شده است، رونمایی شد.

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 19 ارديبهشت 1396 ساعت: 16:36
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123