مسجد صاحب الزمان(عج) پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان افتتاح شد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، مسجد صاحب الزمان(عج) کوی سازمانی شهید داوطلبی پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان افتتاح شد.
  به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در آیین افتتاحیه این مسجد در جمع کارکنان پایگاه هوانیروز مسجد سلیمان و خانواده های آنان ضمن تبریک اعیاد شعبان المعظم با بیان این که در پادگان های ارتش بهترین مساجد و نمازخانه ها ایجاد شده افزود: امروز امور فرهنگی و معنوی در نیروهای مسلح در اوج خود قرار داد.

  وی در ادامه با اشاره به برگزاری سی و شش دوره مسابقات قراتی و6 دوره جشنواره حدیث در سطح ارتش تصریح کرد: امسال بیش از19هزار نفر از کارکنان ارتش و خانوده های محترمشان در ایام اعتکاف در مساجد آجا و منازل سازمانی معتکف بودند که این خود نشان دهنده معنویت وجودی خانواده بزرگ ارتش است و ازاین بابت خداوند را شاکریم.

  حجت الاسلام والمسلمین ال هاشم تاکید: امروز معنویت در نیروهای مسلح در اوج خود قرار دارد و نسبت به جامعه از وضعیت بسیار خوبی برخوردار است.
  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه با بیان این که باید نسبت به جوانان و حضور آنان در امکان فرهنگی مانند مسجد حساسیت نشان داد و برای ان برنامه ریزی داشت خاطرنشان کرد: نباید در حوزه فرهنگی از جنگ نرم دشمنان غافل بود و مساجد بهترین مکان برای تربیت جوانان و مصون نگاه داشتن آنان از این تهاجم پیچیده و گسترده است.
  وی در پایان با اشاره به منویات رهبر فرزانه انقلاب درخصوص تهاجم فرهنگی و جنگ نرم افزود: از ویژگی های جنگ نرم بی سرو صدا بودن آن است و دشمنان در این جنگ قصد دارند جوانان را از خانواده دور کنند.
  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1396 ساعت: 12:31
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123