امدادرسانی یکان های ارتش به حادثه دیدگان معدن گلستان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  سرهنگ سلطانی جانشین تیپ ۲۳۰ نیروی زمینی ارتش مستقر در گلستان ضمن تسلیت به خانواده های داغدار جانباختگان حادثه ریزش معدن در آزاد شهر و ملت شریف ایران گفت: یکان های ارتش به کمک حادثه دیدگان معدن در استان گلستان رفنه اند.
  وی در ادامه گفت: برابر اوامر سلسه مراتب فرماندهی نیروی زمینی ارتش بلافاصله تیپ ۲۳۰، ۱۳۰، پادگان های نوده و گنبد با اعزام گردان امداد و نجات و تجهیزات اعم از بیل مکانیکی، کامیونو بویژه تیم پزشکی به منطقه حادثه اعزام و کمک رسانی خوبی را برای بیرون کشیدن پیکرهای عزیزان از داخل معدن انجام دادند.
  جانشین تیپ ۲۳۰ نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ستاد بحران نیروی زمینی ارتش در حوادث مترقبه حضور پیدا می کند گفت:ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه حفظ و حراست از حدود و ثغور مرزهای کشور با آمادگی رزمی بالا همیشه در کنار مردم و با ملت است . ستاد بحران نیروی زمینی ارتش در تمامی حوادث غیر مترقبه برنامه هایی را در دستور کار خود قرار می دهد و بلافصله در محل حادثه حضور و به امداد رسانی می پردازد .
  سرهنگ سلطانی همچنین ادامه داد: امروز کارکنان نیروی زمینی ارتش مستقر در استان گلستان هم با حضور خود به امداد و نجات حادثه دیدگان شتافته است .
  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1396 ساعت: 12:31
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123