با آمادگی دفاعی و اِشراف اطلاعاتی، مرزهای ایران را به دژ مستحکم تبدیل کرده ایم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  امیر سرتیپ کیومرث حیدری، در حاشیه بازدید از یکان های دانشجویی دانشگاه های افسری آجا در بیست و یکمین دوره معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در خرمشهر گفت:با آمادگی دفاعی و اِشراف اطلاعاتی، مرزهای ایران را به دژ مستحکم تبدیل کرده ایم.

  به گزارش روابط عمومی ارتش، وی که با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ارتش سخن می گفت در خصوص تهدیدهای برخی از کشورهای فرا منطقه ای و مزدوران منطقه ای آنها علیه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: تهدید به معنای اعلام خطر و هشدار از سوی دشمنان است و اگر کشور ما از لحاظ دفاعی و آمادگی نظامی نیروهای مسلح و وحدت کلمه بین مردم و مسئولان نظام، دچار سستی و تضعیف باشد بی شک می تواند موجب تخریب و ضربه پذیری باشد، ولی اگر قابلیت و توانمندی نظامی و آمادگی دفاعی و شور انقلابی و رزمندگی و روحیه فداکاری در میان مردم و نیروهای مسلح باشد دشمن براساس فرمایش مقام معظم رهبری، هیچ غلطی نمی تواند بکند.
  فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین در خصوص میزان آمادگی یکان های این نیرو جهت مقابله با تهدیدها و خطرهای احتمالی کشورهای استکباری و معاند انقلاب خاطرنشان ساخت: ما از جهات علمی، آموزشی و رزمایش های میدانی و عملیاتی، نیروها و یکان های خود را در بهترین شرایط آمادگی قرار داده ایم. از سوی دیگر نیروهای پا در رکاب ما ، با اِشراف اطلاعاتی کامل، تحرکات دشمنان انقلاب را به دقت رصد می کنند و اجازه کوچکترین نفوذ به مرزها را به آنها نمی دهند.
  امیر سرتیپ حیدری در خصوص اهداف برگزاری دوره های معارف جنگ نیز اظهار داشت: مهم ترین هدف ما از برگزاری این دوره ها این است که دانشجویان دانشگاه های افسری آجا به صورت حضوری و میدانی از تجارب گرانسنگ فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس آجا در عملیات های جنگ تحمیلی بهره مند شوند و ان شاء الله با این آمادگی ها بتوانیم پاسخ کوبنده به تهدیدهای پوشالی دشمنان انقلاب بدهیم و امنیت و آرامش خاطر را به مردم شریف ایران هدیه کنیم.

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 13 ارديبهشت 1396 ساعت: 15:06
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123